آموزش پایان نامه نویسی

آموزش پایان نامه نویسی

آموزش پایان نامه نویسی : یکی از مهمترین اهداف نگارش و انجام پایان نامه ، آموزش و آشنا نمودن دانشجو و پژوهشگر با نوشتن و تنظیم نمودن یک سند و مبحث علمی میباشد .

در واقع پایان نامه ، نوشتاری است که از چکیده پایان نامه به فارسی و انگلیسی ، فهرست تفصیلی مطالب ، فهرست تصاویر و نمودار و جداول ، مقدمه و تاریخچه کوتاه ، مرور امور انجام شده و آخرین تئوری های علمی ، عملکردی تحقیقی و علمی ، بحث و پیشنهاد ، فهرست ماخذ و منابع و… که با هدایت و نظرات استاد راهنما و استادان مشاور توسط دانشجو تهیه و تنظیم میشود .

رعایت شیوه نگارش پایان نامه برای همه دانشجویان ضروری میباشد .

موسسه آموزش الکترونیکی نوین ، با همکاری متخصصان و اساتید و دکترای برتر در کثر رشته ها و علوم دانشگاهی ، اقدام به برگزاری دوره های آموزش پایان نامه نویسی با بهترین کیفیت و راندمان بالا نموده است . این کارگاه ها به دو صورت حضوری و غیر حضوری برگزار میگردد . اگر شرایط و زمان کافی برای شرکت در دوره های حضوری را ندارید ، میتوانید از دوره های غیر حضوری استفاده نمایید.

 

ارتباط با ما

آدرس:

تهران، میدان انقلاب، ابتدای خیابان آزادی، نبش جمالزاده جنوبی، پلاک ۸۴، واحد ۴

ایمیل:

novinelcenter@gmail.com

تلفن:

۶۶۵۶۸۹۰۳-۰۲۱

تلفن:

۶۶۵۶۸۹۱۷-۰۲۱

موبایل:

۰۹۳۷۹۶۶۴۶۰۸

همچنین جهت ارتباط با کارشناسان و متخصصان ما در آموزش پایان نامه نویسی میتوانید فرم زیر را تکمیل نمایید . کارشناسان ما در بخش آموزش پایان نامه نویسی با شما تماس خواهند گرفت .

نام (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی (الزامی)

موضوع تماس

توضیحات بیشتر

 

اطلاعات کارگاه آموزش پروپوزال‌ و پایان‌نامه‌نویسی :  نام دوره: کارگاه آموزش پروپوزا‌ل‌ و پایان‌نامه نویسی –  نحوه برگزاری: حضوری و غیرحضوری (آنلاین) – مدت دوره: ۸ ساعت – مدرس دوره: خانم دکتر صبوری

* همراه با اعطای گواهینامه از مرکز آموزشی نوین

* امکان صدور گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی براساس نیاز دانشجویان

 


 

دوره آموزشی آماریکارگاه آموزشی مدیریتیآموزش نرم افزار های مدیریتیآموزشی پایان نامه نویسی – آموزش مقاله نویسی – صدور مدرک معتبر و دانشگاهی – دوره spss – دوره lisrel – دوره  amos  – دوره msrt – دوره ept