ایجاد ۴ هزار محتوای درسی دانشگاه پیام نور در سال جاری

ایجاد ۴ هزار محتوای درسی دانشگاه پیام نور در سال جاری

ایجاد ۴ هزار محتوای درسی دانشگاه پیام نور در سال جاری :رئیس دانشگاه پیام نور گفت: چهار هزار محتوای درسی به محتواهای درسی این دانشگاه در سال جاری اضافه شد.

پنجاهمین نشست سراسری معاونان آموزشی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی صبح امروز با حضور دکتر مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت علوم و معاونان آموزشی دانشگاه های سراسر کشور برگزار شد.

دکتر علی اصغر رستمی ابوسعیدی در این همایش گفت: دانشگاه پیام نور به عنوان یکی از دانشگاه های باز دنیا براساس عدالت آموزشی ایجاد شد. این دانشگاه علیرغم گسترشی که داشته است هیچ وقت کیفیت را فدای کمیت نکرده است.

وی ادامه داد: سال گذشته یک چهارم قبولی های کارشناسی ارشد دانشگاه های دولتی را فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور تشکیل می دهند.

رئیس دانشگاه پیام نور خاطرنشان نمود: ۲۳۰۰ عنوان کتاب در دانشگاه پیام نور همراه با محتوای ویدیویی و شنیداری آن ایجاد شده است. امسال چهار هزار محتوای درسی به محتواهای درسی این دانشگاه اضافه شد، محتواهای درسی گذشته بازنگری شد.

وی افزود: از سال ۶۷ زمان تأسیس این دانشگاه تا خرداد امسال یک میلیون و ۷۰۰ هزار دانشجو از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند که عمده آنها در مقطع کارشناسی بوده اند.

رستمی ابوسعیدی تصریح نمود: در حال حاضر ما در ۶۸ کشور واحد پیام نور داریم و دانشگاه پیام نور به عنوان قطب بین‌المللی انتخاب شده است. در حال حاضر ۱۷۰۰ دانشجوی افغانی  در واحد این دانشگاه در این کشور تحصیل می کنند.

ایجاد ۴ هزار محتوای درسی دانشگاه پیام نور در سال جاری : وی خاطرنشان کرد: ۵۷۰۰ دانشجوی خارجی در واحد دانشگاه پیام نور در داخل کشور مشغول به تحصیل هستند.

ایجاد ۴ هزار محتوای درسی دانشگاه پیام نور

آموزش نرم افزار های مدیریتی

دوره lisrel

 

 

 

0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.