دوره ept

دوره ept و یا English Proficiency Test آزمونی می‌باشد برای ارزیابی مهارت زبان انگلیسی داوطلبان.

البته آزمون EPT ویژه داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی‌می‌باشد و توسط همین دانشگاه نیز به منظور سنچش سطح زبان عمومی‌متقاضیان آن رشته محل‌ها، برگزار می‌گردد.

تمامی‌دانشجویان دکتری این دانشگاه در صورت دارا نبودن مدرک بین المللی زبان انگلیسی با نمره تعیین شده توسط دانشگاه، موظف به شرکت در آزمون EPT و همچنین کسب حداقل نمره قبولی در آن هستند.

برگزاری این آزمون از سال ۱۳۸۶ در واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی‌آغاز گردید.

ساختار آزمون ept

دوره ept را می‌توان با آزمون بین المللی Toefl PBT مقایسه نمود. ولی تنها تفاوت آن با آزمون TOEFL این است که بخش شنیداری و نگارش ندارد.

موسسه آموزش الکترونیکی نوین، با همراهی اساتید مجرب ، شما را در حضور موفق این آزمون همراهی خواهند نمود.

 

دوره ept دانشگاه آزاد اسلامی

دوره EPT با توجه به روند آزمون EPT طراحی و تدریس می‌گردد بنابراین این دوره جمع بندی جامعی از منابع آزمون EPT می‌باشد و همچنین مجموعه ای از نمونه سوالات این آزمون ملی می‌باشد. آزمون EPT بسیار شبیه آزمون TOEFL PBT که نوع اولیه آزمون تافل می‌باشد است . این آزمون شامل مهارت‌های Reading و درک مطلب ، دانش لغات ، و دانش گرامری شما عزیزان می‌باشد و درجه سختی آن همانند آزمون زبان دکتری و یا کنکور دکتری می‌باشد.

بهتر است که بدانید این آزمون هر ماه برگزار می‌شود و شما عزیزان می‌توانید در هر ماهی که آماده تر بودید و یا از لحاظ زمانی برایتان مقدور بود در این آزمون شرکت نمایید.

در حال حاضر ارایه مدرک EPT برای تمامی‌داوطلبان دانشگاه آزاد الزامی‌می‌باشد ( در صورت عدم داشتن مدرک بین المللی زبان انگلیسی )

ارتباط با ما

آدرس:

تهران، میدان انقلاب، ابتدای خیابان آزادی، نبش جمالزاده جنوبی، پلاک ۸۴، واحد ۴

ایمیل:

novinelcenter@gmail.com

تلفن:

۶۶۵۶۸۹۰۳-۰۲۱

تلفن:

۶۶۵۶۸۹۱۷-۰۲۱

موبایل:

۰۹۳۷۹۶۶۴۶۰۸

همچنین جهت ارتباط با کارشناسان و متخصصان ما در دوره ept میتوانید فرم زیر را تکمیل نمایید . ما با شما تماس خواهیم گرفت .

ثبت سفارش