دوره spss

دوره spss: اس‌پی‌اس‌اس (SPSS= Statistical package for social science) یک خانواده نرم‌افزار میباشد که جهت تحلیل‌های آماری پایان نامه و یا در پژوهش‌ها و تحقیقات استفاده میشود. SPSS مخفف « بسته آماری برای علوم اجتماعی » است . که در عین راحتی و سادگی ، یکی از قدرتمندترین ابزارها برای تحلیل آماری داده‌های اجتماعی و رفتاری میباشد . یادگیری آسان ، سادگی استفاده و قدرت بالا در انجام محاسبات پیچیده ، spss را به یکی از رایج ترین بسته‌های نرم افزاری مورد استفاده در تجزیه و تحلیل آماری مبدل نموده است . به همراه این نرم افزار،  نرم افزار‌های تحلیلگر دیگری نیز وجود دارند مانند sas ، s-plus ، minitab و… .

نرم افزار spss در علوم اجتماعی و رشته‌های مرتبط با آن نظیر آمار ، جغرافیا ، روانشناسی ، اقتصاد ، مدیریت ، پزشکی و فنی و… نیز مورد استفاده گسترده محققین است .

دوره spss

این نرم افزار که کاربرد بسیاری در تحلیل آماری پایان نامه دارد ، مورد توجه بسیاری از دانشجویان اساتید و پژوهشگران میباشد. موسسه آموزش الکترونیک نوین ، با توجه به نیاز دانشجویان و پژوهشگران به این نرم افزار ، با همکاری کارشناسان و متخصصان خود ، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی مدیریتی و علوم انسانی ویژه پایان نامه‌ها نموده است . لینک دوره spss به شرح زیر میباشد :


معرفی کارگاه آموزشی کاربردی SPSS

اگر هدف شما از کارگاه آموزشی، انجام یک کار آماری مقاله، پایان نامه و پروژه‌های آماری است، این نوع از خدمات ما را انتخاب نمایید. اساتید این بخش، از بین اساتیدی هستند که دارای مدرک دکتری یک رشته تخصصی یا دکتری آمار و ریاضی هستند و در این سطح، بهترین کیفیت را به شما ارائه خواهند نمود. در پایان دوره فایلی اختصاصی و بی‌نظیر در اختیار شما قرار می‌گیرد که پس از مرور آن می‌توانید به یک تحلیل‌گر آماری حرفه‌ای تبدیل شوید و تمام نکات و ریزه کاری‌هایی که در هیچ کتاب یا جزوه‌ای پیدا نخواهید کرد را به راحتی فراخواهید گرفت.


تماس با ما

آدرس: تهران، میدان انقلاب، ابتدای خیابان آزادی، نبش جمالزاده جنوبی، پلاک ۸۴، واحد ۴
ایمیل: novinelcenter{at}gmail.com
تلفن: ۶۶۵۶۸۹۰۳-۰۲۱
تلفن: ۶۶۵۶۸۹۱۷-۰۲۱
موبایل: ۰۹۳۷۹۶۶۴۶۰۸

همچنین جهت ارتباط با کارشناسان و متخصصان ما در دوره ept میتوانید فرم زیر را تکمیل نمایید . ما با شما تماس خواهیم گرفت .

ثبت سفارش